Blog copy-net.pl

Najlepszej jakość druk i urządzenia biurowe

Dzierżawa kserokopiarek najkorzystniejszym rozwiązaniem dla firm

Posted on | Kwiecień 16, 2014 | No Comments

dzierżawa kserokopiarekKażdemu przedsiębiorcy zależy na tym, aby prężnie rozwijać swój biznes. Profesjonalnie urządzone biura jest nie tylko wizytówką firmy, ale zapewnia również komfort pracy. Niezależnie od branży, w jakiej prowadzi się działalność, na wyposażeniu biura musi pojawić się: drukarka, kopiarka, skaner i faks – czyli zbierając w jedno – urządzenie wielofunkcyjne. Można je wydzierżawić, aby nie generować zbędnych kosztów. To idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców. 


Jakie urządzenie do biura wybrać?


Oczywiście od razu można sobie dać spokój z zakupem sprzętu atramentowego, ponieważ koszt eksploatacji jest bardzo wysoki, wydajność miesięczna niewielka, prędkość działania pozostawiająca wiele do życzenia, a do tego ciągłe problemy z zasychaniem tuszu.

Pozostaje zastanowienie się nad urządzeniem laserowym, najlepiej kserokopiarką ze wszystkimi możliwymi funkcjami. Niestety zakup nowego sprzętu kolorowego to wydatek rzędu kilkunastu tysięcy złotych. Można skusić się na kserokopiarkę monochromatyczną, ale to także jednorazowy koszt kilku tysięcy. Opcją dla zagorzałych fanów posiadania urządzeń na własność może być także zakup kopiarki poleasingowej, czy używanej – wtedy cena spadnie od kilku do kilkudziesięciu procent, ale wiąże się to z ryzykiem ciągłych nakładów finansowych ponoszonych na naprawę.


Co zatem zrobić, jeżeli budżet firmy jest napięty, a jednocześnie sprawny obieg dokumentów spędza sen z powiek?


kserokopiarka od Copy-NetIdealnym rozwiązaniem wydaje się dzierżawa kserokopiarek. Można wówczas wynająć najlepszej jakości urządzenie płacąc jedynie comiesięczny czynsz. Mało tego – decydując się na taki rodzaj współpracy, w czynsz wliczana jest pewna liczba darmowych wydruków/odbitek, a nawet jeżeli przekroczy się tą ilość – cena za każdą dodatkową kopię to raptem kilka groszy.

Co więcej, dzierżawiąc urządzenie zapewniana jest pełna obsługa serwisowa i odpadają kłopoty z naprawami, zakupem tonerów, czy materiałów eksploatacyjnych. Jedynie co leży po stronie wynajmującego, to stałe dostawy papieru do maszyny, która odtąd może działać pełną parą.


Dlaczego warto wydzierżawić kserokopiarkę?


Dzierżawa kserokopiarek to najkorzystniejsze rozwiązanie – nie dość, że można dzięki temu wyposażyć swoje biuro w profesjonalne urządzenie, nie martwiąc się o jego eksploatację, to jeszcze koszt wynajmu takiego sprzętu jest bardzo niski, rozliczany w comiesięcznych fakturach. Dzięki temu odpada jeden z ważnych problemów, piętrzących się w trakcie prowadzenia własnego biznesu.


Dzierżawę kserokopiarek oferuje firma CopyNet. 

Dowiedz się więcej. Kliknij.

Comments

Leave a Reply