Blog copy-net.pl

Najlepszej jakość druk i urządzenia biurowe

Jakie urządzenie wielofunkcyjne wybrać do biura? Moja propozycja: Brother DCP-9270CDN

Posted on | Marzec 21, 2014 | 2 Comments

 

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-9270CDN

Brother DCP-9270CDN to urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone raczej do biura, niż do użytku domowego. Kolorowa drukarka, skaner oraz ksero zamknięte w jednym urządzeniu, umożliwiają szybką i sprawną pracę. Wydajne tonery, możliwość druku kilku stron na jednym arkusz oraz automatyczny druk dwustronny, to niewątpliwe zalety Brother DCP-9270CDN. 

Brother DCP-9270CDN ułatwia pracę w biurze!

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-9270CDN ułatwia pracę w biurze przede wszystkim dzięki zaawansowanym opcjom drukowania, kserowania i skanowania. Urządzenie to drukuje z prędkością do 28 stron na minutę, tak w kolorze jak w czerni-bieli. Poza tym posiada on funkcję automatycznego druk dwustronnego oraz druku kilku stron (2,4,9,16 lub 25) na jednym arkuszu.  Zarządzanie dokumentami w firmie ułatwia również opcja skanowania do poczty e-mail, obrazu, czy pliku OCR.

Dla wielu osób jednym z najważniejszych wyznaczników dobrego urządzenia wielofunkcyjnego jest szybkość pracy. Najgorsze co może być w biurze, to czekać, aż ważne dokumenty się wydrukują. Przyjrzyjmy się więc temu zagadnieniu szczegółowo.

Prędkość druku:

 • Mono –  28 str./min.
 • Kolor – 28 str./min.
 • Dupleks mono (druk dwustronny) –  14 str./min.
 • Dupleks kolor (druk dwustronny) –  14 str./min.

Prędkość kopiowania:

 • 28 str./min (mono i kolor).

Tanie tonery!

Szukając najlepszego urządzenia wielofunkcyjnego, wiele osób zwraca szczególną uwagę na to, aby było ono tanie w eksploatacji. Brother DCP-9270CDN nie zawiedzie was w tej kwestii. Dostępne są do niego wysokowydajne tonery pozwalające na wydruk  aż 6 000 stron, w kolorze jak i w czerni-bieli! Dodatkowo funkcja Toner Save Mode umożliwia mniejsze zużycie tonerów.

Innowacyjność

Brother DCP-9270CDN posiada kilka ciekawych rozwiązań technologicznych. Pierwsze to system indywidualnego zabezpieczenia prywatnym kodem PIN – Be safe, który umożliwia łatwe i bezpieczne drukowanie. Dzięki temu każdy użytkownik może zakodować przesył dokumentów ze swojego stanowiska pracy, wystarczy tylko, że przed wysłaniem dokumentu do druku wpisze swój kod PIN. Drugie rozwiązanie, to system Secure Socket Layer, który zabezpiecza przed kradzieżą każdy przesyłany dokument.

Szczegółowe informacje na temat Brother DCP-9270CDN znajdziesz tutaj (klik).

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-9270CDN  możesz kupić w CopyNet. Dowiedz się więcej na temat serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego. W razie potrzeby CopyNet udostępnienia urządzenia zastępcze! Dowiedz się więcej (klik).

Comments

2 Responses to “Jakie urządzenie wielofunkcyjne wybrać do biura? Moja propozycja: Brother DCP-9270CDN”

 1. sprzedaż kserokopiarek
  Sierpień 1st, 2014 @ 12:40

  Bardzo przydatny tekst, zalecam wszystkim

 2. solokolos
  Sierpień 5th, 2014 @ 12:26

  Takie urządzenie w biurze jest naprawdę niezbędne. Znacznie ułatwia pracę, ale nawet nie byłam świadoma, że na jedną minutę można wydrukować 28 kartek. Usprawni to pracę w znacznym stopniu.

Leave a Reply