Blog copy-net.pl

Najlepszej jakość druk i urządzenia biurowe

Nie pozwól sobie na straty w firmie! Zobacz, jak zaoszczędzić pieniądze!

Posted on | Sierpień 11, 2014 | No Comments

Prowadzenie firmy bez użycia komputera jest trudne, a czasami wręcz niemożliwe. Przeglądamy na nich pocztę, wysyłamy wiadomości, drukujemy i kopiuje istotne informacje za pomocą sprzętu wielofunkcyjnego, drukarek czy kserokopiarek. A co jeśli, któreś z tych urządzeń zacznie szwankować? Powoduje to przestój w firmie, co wiąże się ze sporymi stratami. Jak temu zaradzić?

Urządzenie biurowe, jak każdy inny sprzęt potrafią się zepsuć. Jeśli firma dysponuje kilkoma np. kserokopiarkami, to chwilowa strata jednej nie będzie odczuwalna. Natomiast dla firm mających na wyposażeniu tylko jeden egzemplarz, chwilowa niemożność korzystania z drukarki czy ksero może być koszmarem.

Dlatego warto od samego początku, zadbać o umowę na serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, ponieważ brak systematycznej konserwacji w szczególności kopiarek i drukarek powoduje ich szybsze zużycie. Jeżeli odpowiednio nie zadbamy o sprzęt i nie będziemy go serwisować, to naprawa może być o wiele kosztowniejsza, niż konserwacja urządzenia przez wykwalifikowanych specjalistów.

fot. flickr/philliecasablanca/

fot. flickr/philliecasablanca/

Decydując się na współpracę z serwisem, możemy wiele na tym zyskać i zaoszczędzić. Dzięki umowie, mamy min.

  • zagwarantowane części i podzespoły zamienne, niezbędne do dalszego użytkowania sprzętu,
  • dostajemy gwarancję usunięcia usterki lub awarii w możliwie jak najkrótszym czasie,
  • uzyskujemy również, pomoc i porady na temat problemów dotyczących użytkowania sprzętu,
  • otrzymujemy bezpłatne przeszkolenie personelu obsługującego dane urządzenie.

Jedną z głównych zalet skorzystania z serwisu w miejscu zakupu sprzętu wielofunkcyjnego, jest aspekt techniczny, na który składa się bezawaryjna i ciągła praca urządzenia, zachowana doskonała jakość wydruków, wydłużona żywotność samego urządzenia i materiałów eksploatacyjnych, niskie stałe koszty eksploatacji oraz zachowanie bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Pamiętaj!

W przypadku, gdy usterka okaże się trudniejsza do usunięcia, a sprzęt będzie wymagał kilkudniowego pobytu w serwisie mamy możliwość otrzymania urządzenie zastępczego, co w sytuacji niektórych firm może okazać się wybawieniem z opresji.

copynet logoFirma CopyNet świadczy usługi z zakresu naprawy, przeglądu i konserwacji urządzeń biurowych – zarówno gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych. Dowiedz się więcej.

 


zdjęcie w nagłówku: flickr.com/photos/68751915@N05/

 

 

Comments

Leave a Reply